Radisson Blu Resort & Spa Çeşme   İzmir  - Çeşme  - Ilıca

  • Yarım Pansiyon
  • 0 - 7 Yaş Ücretsiz

Fiyat Hesapla

Genel Bilgi

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme'de, su jetine sahip kapalı yüzme havuzunun keyfini çıkarın. Tesisin spasında 21 bakım odası, termal havuzlar ve buhar banyoları bulunmaktadır. Küçük konuklar için bir mini club mevcuttur. Element Restaurant'ta sunulan yemek büfesi, dünya mutfaklarından zengin yemek çeşitleri ve taze yerel ürünler içermektedir. Aqua Pool Bar'da bir sandviçle açlığınızı yatıştırabilir ya da plaj barda kokteylinizi yudumlarken çevrenizdeki insanlarla sohbet edebilirsiniz. Radisson Blu Resort, Çeşme'nin merkezine 3,3 km mesafede yer alır. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark vardır.

Tesisin Konumu

Çeşme'deki plaja birkaç adım mesafede yer alan 5 yıldızlı Radisson Blu Resort & Spa Çesme, 1000 m²lik açık bir yüzme havuzuna sahiptir. Tesisin spasında 3 hamam, ultra modern bir fitness merkezi ve saunalar bulunmaktadır.Klimalı odalar, huzur verici pastel tonlarda dekore edilmiştir.

Sahil & Plaj

Tesisimizdeki Covid-19 Önemlemleri

Güvenli Turizm Sertifikası
Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
En az 48 Saat Boş Bırakılmış Odalar
Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
En az 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar
Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Tüm Yorumlar Yeni Yorum